Kontakta oss

Välkommen att besöka våra lokaler och verksamhet. Har du några frågor är du välkommen att kontakta oss. Kontaktinformaton till våra ansvariga finns nedan, du kan även skicka e-post till efs@hagaberg.nu.

Hagabergs kapell

Hagabergs kapell

Erik Dahlbergs väg 60
152 70 Södertälje

Visa på Google Maps

 
Lindängen

Lindängen

Grödingevägen 19
152 70 Södertälje

efs@hagaberg.nu

Visa på Google Maps

 
Lindängens förskola

Lindängens förskola

Grödingevägen 19
152 70 Södertälje

08-550 617 34
lindangens.fsk@telia.com

Visa på Google Maps

 

EFS personal

Karen Martens

Präst

Karen Martens
Även tysktalande
070-397 11 83
08-550 914 59
karen.martens@hagaberg.nu

Skicka e-post till Karen Martens

Petter Johansson

Församlingsassistent

Petter Johansson
070-091 91 59
petter.johansson@hagaberg.nu

Skicka e-post till Petter Johansson

Anna Bohm

Kantor

Anna Bohm
070-849 54 57
anna.bohm@hagaberg.nu

Skicka e-post till Anna Bohm

Styrelse

Per-Erik Johansson

Ordförande EFS

Per-Erik Johansson
08-552 482 32
070-659 45 62
per-erik.johansson@alfa.telenordia.se

Skicka e-post till Per-Erik Johansson

Malin Bergström

Ordförande Salt

Malin Bergström
073-989 42 06
malinbergstrom@live.com

Skicka e-post till Malin Bergström

Magnus Petterson

Kassör

Magnus Petterson
0705-68 29 98
nils.magnus.pettersson@gmail.com

Skicka e-post till Magnus Petterson

Lindängens förskola

Maria Johansson

Föreståndare

Maria Johansson
Nås säkrast mån, tis och fre
08-550 617 34
Lindangens.fsk@telia.com

Skicka e-post till Maria Johansson

Bokningsansvariga

Fredrik Nordin

Lindängen

Fredrik Nordin
08-550 628 41

Gerry Rönnmark

Sörkan

Gerry Rönnmark
08-550 184 64
070-674 15 75
gerry@gerry.nu

Skicka e-post till Gerry Rönnmark

Södertälje pastorat

Hagabergs kapell

Södertälje pastorat
Kontakta Södertälje pastorat för att hyra Hagabergs kapell
08-550 913 50

Övriga

Daniel Claesson

Webbansvarig

Daniel Claesson
Kontakta mig om du har frågor om hemsidan
073-442 75 56
daniel@danielc.se

Skicka e-post till Daniel Claesson

Ansvarsgruppsledare

Elisabeth Olofsson
070-255 89 28
08-550 608 42
elisabeth.m.olofsson10@gmail.com

Skicka e-post till Elisabeth Olofsson